Blog

Oferta pracy

Poszukujemy Asystenta projektanta konstrukcji fasadowych

Miejsce pracy:

     Kraków
Wynagrodzenie:

     2 - 4 tys. zł

Zakres zadań i obowiązków:

     -Projektowanie konstrukcji aluminiowych.

     -Wsparcie biur projektowych oraz pracowni architektonicznych.

     -Wykonywanie wstępnych obliczeń wytrzymałościowych konstrukcji aluminiowych ,

Wymagania:

     -Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo/mechanika)

     -Płynna obsługa programów AutoCAD 2D-3D, MS Office, Autodesk Robot (będzie dodatkowym atutem).

     -Wiedza z zakresu wytrzymałości materiałów (mechanika budowli , statyka).

     -Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

     -Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Oferujemy:

     -Stabilne warunki pracy. Ciekawą i pełną wyzwań pracę nad projektami realizowanymi na całym świecie.

     -Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

     -Pracę w doświadczonym zespole.

     -Możliwość praktyki do uprawnień budowlanych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres alutech@alutech.pl